Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

SPK Freidig - Turbloggen

Interessante poeng

Det skal være mulig å få 105 poeng med de postene som offisiellt er satt ut, men en pers. har greid kunsttykket å allerede ha fått 123 poeng!!
Interssant!!

Først ute på post 28!!!!!

Med Trolla som utgangspunkt for tidlig turer valgte jeg idag post 28 som dagens mål. Pesende etter klatreturen sto jeg der oppe stolt som kongen på haugen, og var sikker på at jeg var på rett sted - men flagget fant jeg jammen ikke!
Hadde bare glemt en bitte liten ting: Det finnes også sene poster på Trolla! Var nok 12 dager for tidlig ute. ;-) Det ble da ikke poeng av turen idag, men fin var turen likevel.

Akk, at jeg glemte sitteunderlaget mitt der oppe var aldeles ikke mening!! Et lite svart et som kan brettes sammen. Finner du det, vær så snill og ta det med slik at det ikke flyter rund som søppel, eller legg en sten oppå slik at det ikke blåses bort - da kan jeg plukke det opp 20 mai!

Juliane