Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesliste over arrangører i 2017

1. Flaggspretten (Bærum) 24665 klipp 503 deltakere
2. Oppsal Orientering 24609 klipp 477 deltakere
3. Asker SK 20217 klipp 414 deltakere
4. Nydalens SK 13678 klipp 334 deltakere
5. Lillomarka OL 13152 klipp 245 deltakere
6. Eiker OL (Øvre- og Nedre Eiker) 11035 klipp 202 deltakere
7. Kolbotn & Skimt O-lag (Oppegård) 10869 klipp 332 deltakere
8. Sandefjord OK 10320 klipp 187 deltakere
9. Kongsberg OL 10166 klipp 274 deltakere
10. Fossum IF (Bærum) 9322 klipp 192 deltakere
11. Stord Orientering 8616 klipp 219 deltakere
12. SPK Freidig (Trondheim) 8554 klipp 192 deltakere
13. OL Tønsberg og omegn 7585 klipp 145 deltakere
14. Modum OL 5849 klipp 128 deltakere
15. Kristiansand OK 4982 klipp 107 deltakere
16. Fossekallen IL (Ringerike) 4630 klipp 67 deltakere
17. Haugesund IL Orientering 4521 klipp 158 deltakere
18. Wing OK (Trondheim) 4474 klipp 125 deltakere
19. Konnerud IL (Drammen) 3942 klipp 108 deltakere
20. Tur-Orientering i Halden 3919 klipp 117 deltakere
21. Sandnes IL - SkogsGauken 3537 klipp 108 deltakere
22. Porsgrunn OL 3147 klipp 86 deltakere
23. OL Trollelg (Trondheim) 2996 klipp 62 deltakere
24. Ganddal IL - Postjaktå (Sandnes) 2961 klipp 79 deltakere
25. Bjugn IL 2852 klipp 62 deltakere
26. Molde og omegn IF 2847 klipp 68 deltakere
27. Byåsen IL (Trondheim) 2586 klipp 86 deltakere
28. Os OK 2568 klipp 48 deltakere
29. OK Moss 2482 klipp 77 deltakere
30. Lier-Trimmen (Lier) 2456 klipp 67 deltakere
31. Fredrikstad Skiklubb 2437 klipp 71 deltakere
32. Sveio OL 2296 klipp 60 deltakere
33. Larvik OK 2291 klipp 59 deltakere
34. Østmarka OK (Lørenskog) 2205 klipp 95 deltakere
35. Hedrum OL (Larvik) 2169 klipp 50 deltakere
36. Sarpsborg O-LAG 2102 klipp 68 deltakere
37. Skien OK 2039 klipp 93 deltakere
38. Stifinner´n Arendal 1920 klipp 67 deltakere
39. Fana IL (Bergen) 1896 klipp 84 deltakere
40. IF Sturla (Drammen) 1849 klipp 50 deltakere
41. Gjerdrum OL 1809 klipp 51 deltakere
42. Ringerike Orienteringslag 1796 klipp 51 deltakere
43. Stavanger Orienteringsklubb 1749 klipp 59 deltakere
44. Skaukameratene OL (Rakkestad) 1635 klipp 36 deltakere
45. Ålgård Orientering (Gjesdal) 1627 klipp 54 deltakere
46. OK Skeidi (Bamble) 1546 klipp 62 deltakere
47. Torridal IL (Kristiansand) 1522 klipp 32 deltakere
48. OL Toten-Troll (Østre Toten) 1517 klipp 56 deltakere
49. IF Hellas (Drammen) 1501 klipp 47 deltakere
50. BUL Tromsø 1477 klipp 40 deltakere
51. Fitjar IL 1455 klipp 44 deltakere
52. Fet OL 1437 klipp 53 deltakere
53. Liers Stolpejakt 1344 klipp 50 deltakere
54. Røyken OL 1323 klipp 51 deltakere
55. Verdal Orienteringsklubb 1264 klipp 26 deltakere
56. Stokke IL 1203 klipp 43 deltakere
57. OL Trollo (Re) 1124 klipp 23 deltakere
58. Kjelsås IL 1096 klipp 46 deltakere
59. OK Sør (Kristiansand) 1077 klipp 35 deltakere
60. OK Horten 1065 klipp 25 deltakere
61. OK Skøynar (Levanger) 936 klipp 32 deltakere
62. Hadeland OL 873 klipp 30 deltakere
63. IL Gneist (Bergen) 859 klipp 39 deltakere
64. Ås IL 789 klipp 29 deltakere
65. Hobøl IL 784 klipp 28 deltakere
66. Nedre Sigdal IF 625 klipp 30 deltakere
67. Kopervik IL (Karmøy) 622 klipp 24 deltakere
68. Ringsaker OK 621 klipp 21 deltakere
69. Grimstad Turorientering - Skaulofferen 586 klipp 27 deltakere
70. Søgne og Songdalen OK 573 klipp 20 deltakere
71. Eidsvoll OL 542 klipp 15 deltakere
72. Melhus IL 533 klipp 14 deltakere
73. Bergens TF 516 klipp 13 deltakere
74. Hurum O-lag 503 klipp 12 deltakere
75. IL Leik (Melhus) 463 klipp 10 deltakere
76. Løten OL 420 klipp 25 deltakere
77. Botne Skiklubb (Holmestrand) 360 klipp 15 deltakere
78. Elverum OK 355 klipp 14 deltakere
79. Torvastad IL (Karmøy) 355 klipp 12 deltakere
80. Drøbak/Frogn IL 345 klipp 13 deltakere
81. Nes OL 345 klipp 18 deltakere
82. Kjellmyra IL (Åsnes) 338 klipp 15 deltakere
83. Hamar OK og Vang OL - turtraver'n 337 klipp 19 deltakere
84. Mo Orienteringsklubb (Rana) 336 klipp 11 deltakere
85. Årstad IL (Bergen) 325 klipp 14 deltakere
86. Tambarskjelvar IL (Naustdal) 303 klipp 19 deltakere
87. OL Vallset/Stange (Stange) 278 klipp 12 deltakere
88. Voss IL 274 klipp 8 deltakere
89. Meløy OK 258 klipp 12 deltakere
90. Tormod Skilag (Nord-Fron) 255 klipp 9 deltakere
91. Odal OL (Sør-Odal) 254 klipp 11 deltakere
92. Tverlandet IL (Bodø) 239 klipp 12 deltakere
93. Emblem IL (Ålesund) 235 klipp 13 deltakere
94. Frogner IL (Sørum) 227 klipp 17 deltakere
95. Gjø-Vard OL 208 klipp 9 deltakere
96. Pan OL (Trøgstad) 160 klipp 4 deltakere
97. Steinkjer OK 148 klipp 6 deltakere
98. TIF Viking (Bergen) 142 klipp 7 deltakere
99. Vikebygd IL o-gruppa (Vindafjord) 133 klipp 7 deltakere
100. Eggedal IL 121 klipp 5 deltakere
101. Nesbyen IL 117 klipp 13 deltakere
102. Sande Sportsklubb 113 klipp 10 deltakere
103. Osterøy IL 106 klipp 4 deltakere
104. Kvernbit IL (Meland) 99 klipp 3 deltakere
105. Grong IL, orientering 90 klipp 4 deltakere
106. Driv IL (Enebakk) 89 klipp 8 deltakere
107. Lillehammer OK - sommer 89 klipp 10 deltakere
108. OL Flaggtreff (Eidsberg) 79 klipp 2 deltakere
109. Harstad O-lag 78 klipp 5 deltakere
110. OK Øst (Aurskog-Høland) 78 klipp 5 deltakere
111. Turorientering i Svelvikmarka 73 klipp 3 deltakere
112. Malvik IL 66 klipp 4 deltakere
113. Askvoll og Holmedal IL 63 klipp 6 deltakere
114. Førde IL Orientering 59 klipp 4 deltakere
115. IK Grane Arendal Orientering 48 klipp 5 deltakere
116. Grue IL 45 klipp 1 deltakere
117. Sortland OL 42 klipp 3 deltakere
118. Ullensaker OL 35 klipp 3 deltakere
119. Lødingen IL 30 klipp 2 deltakere
120. Oppdal ( arr. SPK Freidig) 28 klipp 4 deltakere
121. Demoklubb 9 klipp 4 deltakere
122. Askim IF 0 klipp 0 deltakere
123. Austevoll idrettslag 0 klipp 0 deltakere
124. Bardu IL 0 klipp 0 deltakere
125. Brandval/Kongsvinger OK 0 klipp 0 deltakere
126. Båstad IL Orientering (Trøgstad) 0 klipp 0 deltakere
127. Eidskog OL 0 klipp 0 deltakere
128. Eikanger IL 0 klipp 0 deltakere
129. Frol IL (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
130. Kirkenes Idrettsforening, O- gruppa 0 klipp 0 deltakere
131. Lunderseter IL - O-gruppa (Kongsvinger) 0 klipp 0 deltakere
132. Nittedal OL 0 klipp 0 deltakere
133. Notodden o-lag 0 klipp 0 deltakere
134. Oddersjaa SSK 0 klipp 0 deltakere
135. Os IL (Hedmark) 0 klipp 0 deltakere
136. Rond OL (Søndre Land) 0 klipp 0 deltakere
137. Rømskog IL 0 klipp 0 deltakere
138. Snåsa IL 0 klipp 0 deltakere
139. Sogndal IL 0 klipp 0 deltakere
140. Tyin-Filefjell OK (Vang) 0 klipp 0 deltakere
141. Vang Orienteringslag (Hamar) 0 klipp 0 deltakere
142. Ål IL 0 klipp 0 deltakere