Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesliste over arrangører i 2018

1. Asker SK 17987 klipp 397 deltakere
2. Flaggspretten (Bærum) 12192 klipp 348 deltakere
3. Oppsal Orientering 11528 klipp 349 deltakere
4. Sandefjord OK 8553 klipp 190 deltakere
5. Stord Orientering 7100 klipp 187 deltakere
6. Nydalens SK 6893 klipp 243 deltakere
7. Lillomarka OL 6574 klipp 195 deltakere
8. Eiker OL (Øvre- og Nedre Eiker) 6004 klipp 167 deltakere
9. SPK Freidig (Trondheim) 5090 klipp 163 deltakere
10. Kolbotn & Skimt O-lag (Oppegård) 4950 klipp 227 deltakere
11. Sandnes IL - SkogsGauken 4304 klipp 118 deltakere
12. Kristiansand OK 3967 klipp 91 deltakere
13. Haugesund IL Orientering 3679 klipp 123 deltakere
14. Modum OL 3380 klipp 107 deltakere
15. Fossum IF (Bærum) 3319 klipp 111 deltakere
16. Byåsen IL (Trondheim) 3095 klipp 110 deltakere
17. Kongsberg OL 2998 klipp 166 deltakere
18. Wing OK (Trondheim) 2776 klipp 111 deltakere
19. Fossekallen IL (Ringerike) 2499 klipp 37 deltakere
20. OL Tønsberg og omegn 2357 klipp 81 deltakere
21. Porsgrunn OL 2201 klipp 59 deltakere
22. Sveio OL 2075 klipp 52 deltakere
23. Konnerud IL (Drammen) 2037 klipp 73 deltakere
24. Fossum IF helårs tur-o 2029 klipp 82 deltakere
25. Hedrum OL (Larvik) 1976 klipp 51 deltakere
26. Ganddal IL - Postjaktå (Sandnes) 1935 klipp 64 deltakere
27. Tur-Orientering i Halden 1933 klipp 102 deltakere
28. Bjugn IL 1861 klipp 51 deltakere
29. Stifinner´n Arendal 1737 klipp 57 deltakere
30. Fana IL (Bergen) 1716 klipp 56 deltakere
31. Ålgård Orientering (Gjesdal) 1716 klipp 56 deltakere
32. Østmarka OK (Lørenskog) 1670 klipp 75 deltakere
33. Sarpsborg O-LAG 1552 klipp 63 deltakere
34. Stokke IL 1435 klipp 44 deltakere
35. Os OK 1428 klipp 40 deltakere
36. Larvik OK 1363 klipp 50 deltakere
37. Stavanger Orienteringsklubb 1262 klipp 47 deltakere
38. Fredrikstad Skiklubb 1251 klipp 58 deltakere
39. OK Moss 1241 klipp 52 deltakere
40. Ringerike Orienteringslag 1213 klipp 43 deltakere
41. Hobøl IL 1133 klipp 48 deltakere
42. Røyken OL 937 klipp 43 deltakere
43. OK Skeidi (Bamble) 896 klipp 38 deltakere
44. OK Sør (Kristiansand) 861 klipp 33 deltakere
45. Gjerdrum OL 798 klipp 28 deltakere
46. OL Trollelg (Trondheim) 745 klipp 31 deltakere
47. Lier-Trimmen (Lier) 741 klipp 38 deltakere
48. Molde og omegn IF 707 klipp 21 deltakere
49. Fitjar IL 672 klipp 30 deltakere
50. IL Gneist (Bergen) 660 klipp 25 deltakere
51. Fet OL 516 klipp 35 deltakere
52. Kopervik IL (Karmøy) 455 klipp 17 deltakere
53. Søgne og Songdalen OK 455 klipp 15 deltakere
54. Skaukameratene OL (Rakkestad) 442 klipp 13 deltakere
55. Grimstad Turorientering - Skaulofferen 428 klipp 17 deltakere
56. Liers Stolpejakt 410 klipp 11 deltakere
57. OL Toten-Troll (Østre Toten) 400 klipp 27 deltakere
58. IF Hellas (Drammen) 376 klipp 15 deltakere
59. Kjelsås IL 357 klipp 26 deltakere
60. Odal OL (Sør-Odal) 301 klipp 30 deltakere
61. OK Skøynar (Levanger) 273 klipp 14 deltakere
62. Verdal Orienteringsklubb 248 klipp 14 deltakere
63. Melhus IL 242 klipp 12 deltakere
64. Ås IL 239 klipp 23 deltakere
65. Botne Skiklubb (Holmestrand) 238 klipp 11 deltakere
66. Drøbak/Frogn IL 222 klipp 9 deltakere
67. Tambarskjelvar IL (Naustdal) 197 klipp 15 deltakere
68. IF Sturla (Drammen) 189 klipp 10 deltakere
69. Hadeland OL 188 klipp 11 deltakere
70. Hurum O-lag 185 klipp 12 deltakere
71. Årstad IL (Bergen) 162 klipp 8 deltakere
72. Hamar OK og Vang OL - turtraver'n 156 klipp 14 deltakere
73. Ringsaker OK 148 klipp 7 deltakere
74. Bergens TF 141 klipp 4 deltakere
75. Askøy Orienteringslag (Askøy O-lag) 139 klipp 5 deltakere
76. Skien OK 115 klipp 5 deltakere
77. Nes OL 100 klipp 7 deltakere
78. Torridal IL (Kristiansand) 89 klipp 5 deltakere
79. Torvastad IL (Karmøy) 87 klipp 6 deltakere
80. Pan OL (Trøgstad) 79 klipp 3 deltakere
81. Turorientering i Svelvikmarka 78 klipp 3 deltakere
82. Bodø & Omegn IF Orientering 75 klipp 7 deltakere
83. OL Flaggtreff (Eidsberg) 67 klipp 3 deltakere
84. Heming Orientering 65 klipp 9 deltakere
85. Tverlandet IL (Bodø) 55 klipp 6 deltakere
86. Eidsvoll OL 53 klipp 5 deltakere
87. Emblem IL (Ålesund) 49 klipp 5 deltakere
88. TIF Viking (Bergen) 45 klipp 2 deltakere
89. Kvernbit IL (Meland) 26 klipp 1 deltakere
90. Harstad O-lag 20 klipp 1 deltakere
91. Båstad IL Orientering (Trøgstad) 16 klipp 2 deltakere
92. Meløy OK 16 klipp 2 deltakere
93. Notodden o-lag 11 klipp 2 deltakere
94. Sande Sportsklubb 9 klipp 1 deltakere
95. OL Vallset/Stange (Stange) 5 klipp 2 deltakere
96. Lødingen IL 1 klipp 1 deltakere
97. Askim IF 0 klipp 0 deltakere
98. Birkenes IL 0 klipp 0 deltakere
99. Demoklubb 0 klipp 0 deltakere
100. Eidskog OL 0 klipp 0 deltakere
101. Elverum OK 0 klipp 0 deltakere
102. Freidig (Oppdal) 0 klipp 0 deltakere
103. Frol IL (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
104. Frosta IL 0 klipp 0 deltakere
105. Grong IL, orientering 0 klipp 0 deltakere
106. Grue IL 0 klipp 0 deltakere
107. IK Grane Arendal Orientering 0 klipp 0 deltakere
108. Kjellmyra IL (Åsnes) 0 klipp 0 deltakere
109. Løten OL 0 klipp 0 deltakere
110. Malvik IL 0 klipp 0 deltakere
111. Mo Orienteringsklubb (Rana) 0 klipp 0 deltakere
112. Namsos OK 0 klipp 0 deltakere
113. Nedre Sigdal IF 0 klipp 0 deltakere
114. OK Horten 0 klipp 0 deltakere
115. OL Trollo (Re) 0 klipp 0 deltakere
116. Orkanger IF 0 klipp 0 deltakere
117. Snåsa IL 0 klipp 0 deltakere
118. Steinkjer OK 0 klipp 0 deltakere
119. Tynset IF 0 klipp 0 deltakere
120. Voss IL 0 klipp 0 deltakere