Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Kamhaugen HC 2020

1. Irene Aune-Rædergård 10 poeng 10 klipp
1. Gunn Øverbyhagen 10 poeng 10 klipp
1. Sondre Skogen Kristiansen 10 poeng 10 klipp
1. Odd Petter Brenne 10 poeng 10 klipp
1. Sigrid Skogen Kristiansen 10 poeng 10 klipp
1. Frank Brenne 10 poeng 10 klipp
1. Thor Innstrand 10 poeng 10 klipp
1. Torill Bakken 10 poeng 10 klipp
1. Guttorm Lien 10 poeng 10 klipp
1. Anne Furuholt 10 poeng 10 klipp
1. Ellen Maria Killingberg 10 poeng 10 klipp
1. Kristin Skaftnesmo Hagen 10 poeng 10 klipp
1. Tone Oftedal 10 poeng 10 klipp
1. Per Otto Wold 10 poeng 10 klipp
1. Roger Ophaug 10 poeng 10 klipp
1. Morten Løge Hagen 10 poeng 10 klipp
1. Simon Edvardsen 10 poeng 10 klipp
1. Sara Edvardsen 10 poeng 10 klipp
1. Asle Klock 10 poeng 10 klipp
1. Susanna Edvardsen 10 poeng 10 klipp
1. kristina gjølgasæther 10 poeng 10 klipp
1. Liv Brekstad 10 poeng 10 klipp
1. Rolf Roodbol 10 poeng 10 klipp
1. Magdalena Bruch 10 poeng 10 klipp
1. Åge Alfred Rødsjø 10 poeng 10 klipp
1. Karen Grinnen 10 poeng 10 klipp
1. Wenche Røstad 10 poeng 10 klipp
1. Anne Refsnæs Brenne 10 poeng 10 klipp
1. Kirsti Leirtrø 10 poeng 10 klipp
1. Lea Aurora Gilde 10 poeng 10 klipp
1. Wenche Olden Gilde 10 poeng 10 klipp
1. Tor H Gjermstad 10 poeng 10 klipp
1. Ingeborg Fjeld Ulgenes 10 poeng 10 klipp
1. Knut Hansen 10 poeng 10 klipp
1. Nina Kristin Berg 10 poeng 10 klipp
1. BERIT LEIRTRØ 10 poeng 10 klipp
1. Kjell-Gunnar Klock 10 poeng 10 klipp
1. Thor Bretting 10 poeng 10 klipp
1. Ellen Edvardsen 10 poeng 10 klipp
1. Edgar Furuholt 10 poeng 10 klipp
1. Odd Hansen 10 poeng 10 klipp
1. Åse Rita Ellingsen 10 poeng 10 klipp
1. Arnhild Berg Hellem 10 poeng 10 klipp
1. Geir Ole Gilde 10 poeng 10 klipp
1. Kari Vinge 10 poeng 10 klipp
1. Ole-Morten Sletvold 10 poeng 10 klipp
1. Inger Lise Eidsaune 10 poeng 10 klipp
1. Bodil Snåsøy 10 poeng 10 klipp
1. Elin Sandvik 10 poeng 10 klipp
1. Ann—Berit Nervik 10 poeng 10 klipp
1. Petra Roodbol 10 poeng 10 klipp
1. Else Roodbol 10 poeng 10 klipp
1. Kit Haubjerg Mogensen 10 poeng 10 klipp
1. Thea Haubjerg Mogensen 10 poeng 10 klipp
1. Johan Gjølgasæther 10 poeng 10 klipp
1. Maiken Moksnes 10 poeng 10 klipp
57. Anne Mari Bye 9 poeng 9 klipp
58. Gunder Follo 8 poeng 8 klipp
59. Emilie F. Øverbyhagen 7 poeng 7 klipp
60. Geir Aune 6 poeng 6 klipp
60. Irene Rørvik 6 poeng 6 klipp