Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Postplukk Beveråsen

1. Frank Røise 50 poeng 5 klipp
1. Anne P Skarseth 50 poeng 5 klipp
1. Greger Løken 50 poeng 5 klipp
1. Richard Brekke Nilsen 50 poeng 5 klipp
1. Tor Inge Redalen 50 poeng 5 klipp
1. Runar Halvorsen 50 poeng 5 klipp
1. Per Øyvind Østensen 50 poeng 5 klipp
1. Berit Holte 50 poeng 5 klipp
1. Arild Storheim 50 poeng 5 klipp
1. Bjørnar Bø 50 poeng 5 klipp
1. Oddveig Stevning 50 poeng 5 klipp
1. Øystein Nisja 50 poeng 5 klipp
1. Trond Aaseth 50 poeng 5 klipp
1. Mona Storheim 50 poeng 5 klipp
1. Birger Såtvedthagen 50 poeng 5 klipp
1. Bjørn Volle 50 poeng 5 klipp
1. Ingvar Braaten 50 poeng 5 klipp
1. Vigdis Fosso 50 poeng 5 klipp
1. Torulf Hagner 50 poeng 5 klipp
1. Stein H 50 poeng 5 klipp
1. Helene Lunden Hjallen 50 poeng 5 klipp
1. Oddmund Wærp 50 poeng 5 klipp
1. Kari Margareta Wærp 50 poeng 5 klipp
1. Irene Skullestad 50 poeng 5 klipp
1. Rolf Arne Corneliussen 50 poeng 5 klipp
1. Lars Erland Kronstrand 50 poeng 5 klipp
1. Gudrun Fristad 50 poeng 5 klipp
1. Lorents Kristian Sæterlid 50 poeng 5 klipp
1. Anne Semb Demmo 50 poeng 5 klipp
1. Solveig Melhus 50 poeng 5 klipp
1. Margit Bersvendsen Grønli 50 poeng 5 klipp
1. Marit Østgård 50 poeng 5 klipp
1. Ellen Sivertzen 50 poeng 5 klipp
1. John Hofve 50 poeng 5 klipp
1. Tore Stene 50 poeng 5 klipp
1. Vivi Ann Skullestad 50 poeng 5 klipp
1. Anne Grethe Gundesø 50 poeng 5 klipp
1. Ana Maria Villarroel 50 poeng 5 klipp
1. Øystein Lintvedt 50 poeng 5 klipp
1. Arne Røsholt 50 poeng 5 klipp
1. Anne Grete Kvislen 50 poeng 5 klipp
1. Leif Harald Nakstad 50 poeng 5 klipp
1. Anne Grongstad 50 poeng 5 klipp
1. Anne Grete Hallberg Frodesen 50 poeng 5 klipp
1. Nina Ernstsen 50 poeng 5 klipp
1. Ann Iren Ernstsen 50 poeng 5 klipp
1. Kari Maastad 50 poeng 5 klipp
1. Anne-Kristine Skancke 50 poeng 5 klipp
1. Benedicte Pahlm 50 poeng 5 klipp
1. Stefan Köwerich 50 poeng 5 klipp
1. Unni hovden Ormaasen 50 poeng 5 klipp
1. Ivar Lie 50 poeng 5 klipp
1. Liv Ørstein Hofve 50 poeng 5 klipp
1. DAG HALLING 50 poeng 5 klipp
1. Syver Loeken 50 poeng 5 klipp
1. Tedd Mohn 50 poeng 5 klipp
1. Evy Bjørsnøs 50 poeng 5 klipp
1. Willy Bjørsnøs 50 poeng 5 klipp
1. Jan Morten Jørstad 50 poeng 5 klipp
1. Halvor Løken 50 poeng 5 klipp
1. Hilde Moholth 50 poeng 5 klipp
1. Tove Helen Rye 50 poeng 5 klipp
1. Kjetil Grosvold 50 poeng 5 klipp
1. Dag Cato Skårvik 50 poeng 5 klipp
1. Hans Haugnes 50 poeng 5 klipp
1. Are Hulbekkmo 50 poeng 5 klipp
1. Sigmunn Strøm 50 poeng 5 klipp
1. Kjell Vidar Skullestad 50 poeng 5 klipp
1. Svein-Erik Søgård 50 poeng 5 klipp
1. Roger Moe 50 poeng 5 klipp
1. Erik Johannessen 50 poeng 5 klipp
1. Ingar Andersen 50 poeng 5 klipp
1. Bodil Herstad 50 poeng 5 klipp
1. Bjørn Inge Verås 50 poeng 5 klipp
1. Svein Tore Rauland 50 poeng 5 klipp
1. Bjørg Landsgård 50 poeng 5 klipp
1. Ellen Gustafsson 50 poeng 5 klipp
1. Jørn Sørby 50 poeng 5 klipp
1. Geir Stensrud 50 poeng 5 klipp
1. Odd Birger Martinsen 50 poeng 5 klipp
1. Kåre Kullerud 50 poeng 5 klipp
1. Åge Skaug 50 poeng 5 klipp
1. Unn Hilde Heggedal 50 poeng 5 klipp
1. Vegard Grønli 50 poeng 5 klipp
1. Hilde Storløkken 50 poeng 5 klipp
1. Sidsel Skjaeggestad Mohn 50 poeng 5 klipp
1. Steinar Bersvendsen 50 poeng 5 klipp
1. Ingar Håkonsen 50 poeng 5 klipp
1. Linda Hansen 50 poeng 5 klipp
1. Gudmund Thoen 50 poeng 5 klipp
1. Ivar Vebostad 50 poeng 5 klipp
1. Jane Rødder 50 poeng 5 klipp
1. Anne-Mette Sivertzen 50 poeng 5 klipp
1. Arild Aune 50 poeng 5 klipp
1. Frøydis Brekke Nilsen 50 poeng 5 klipp
1. Bente Kodalen 50 poeng 5 klipp
1. Kristin Eger 50 poeng 5 klipp
1. Per Henriksborg 50 poeng 5 klipp
1. Stig Kvandal 50 poeng 5 klipp
1. Kathrine Grønli 50 poeng 5 klipp
1. Roy Ingar Hansen 50 poeng 5 klipp
1. Kristoffer Hope Andersen 50 poeng 5 klipp
1. Terje Dølplass 50 poeng 5 klipp
1. Anja Heggem 50 poeng 5 klipp
1. Janne Berit Mandelid 50 poeng 5 klipp
1. Stein Roger Pedersen 50 poeng 5 klipp
1. Terje Vik 50 poeng 5 klipp
1. Helle Torjussen 50 poeng 5 klipp
1. Ingrid Kvistad 50 poeng 5 klipp
1. Mette Otnes 50 poeng 5 klipp
1. Peter John Story 50 poeng 5 klipp
1. Finn Åge Østern 50 poeng 5 klipp
1. Kjell Horstad 50 poeng 5 klipp
1. Svein-Eirik Flasnes 50 poeng 5 klipp
1. Pirjo Luchsinger 50 poeng 5 klipp
1. Øivind Myhre 50 poeng 5 klipp
1. Steinar Hogstad 50 poeng 5 klipp
1. Trond Wærp 50 poeng 5 klipp
1. Jan Ivar Hansen 50 poeng 5 klipp
1. Elisabeth Hetlevik 50 poeng 5 klipp
1. Roar Grande 50 poeng 5 klipp
1. Knut Singstad 50 poeng 5 klipp
1. Inge Saunes 50 poeng 5 klipp
1. Tor Ingar Sunde 50 poeng 5 klipp
1. Bjørn Bogetvedt 50 poeng 5 klipp
1. Terje Børke 50 poeng 5 klipp
1. Tore Simlenes 50 poeng 5 klipp
128. Morten Strand 40 poeng 4 klipp
128. Robert Fredriksen 40 poeng 4 klipp
128. Gerd Eli Varsi 40 poeng 4 klipp
128. Eva Pinka 40 poeng 4 klipp
128. Viggo Pinka 40 poeng 4 klipp
128. Filippa Pinka 40 poeng 4 klipp
128. Jorge Saul Benavides 40 poeng 4 klipp
128. Gjermund Einarsen 40 poeng 4 klipp
128. Per Jarle Nyrud 40 poeng 4 klipp
128. Karianne Egenæs Strand 40 poeng 4 klipp
128. Joakim E Aasland 40 poeng 4 klipp
128. Øyvind Lie 40 poeng 4 klipp
128. Kjersti Dybdal 40 poeng 4 klipp
128. Justyna Bjerknes 40 poeng 4 klipp
128. Kari Nyrud 40 poeng 4 klipp
128. Tor Eivind Engelstad 40 poeng 4 klipp
128. Espen Berg 40 poeng 4 klipp
128. Ondrej Pinka 40 poeng 4 klipp
128. Øivind Rojahn Karlsen 40 poeng 4 klipp
128. Eila Berglund 40 poeng 4 klipp
128. Ksenia Dokka 40 poeng 4 klipp
128. Tone espedal hogstad 40 poeng 4 klipp
128. Turid Sælid 40 poeng 4 klipp
151. Karoline Bredland 30 poeng 3 klipp
151. Håvard Koppang 30 poeng 3 klipp
151. Idunn Haavengen 30 poeng 3 klipp
151. Inger Marie Skogmo 30 poeng 3 klipp
151. Mariann Åmo 30 poeng 3 klipp
151. Hege Tharaldsen 30 poeng 3 klipp
151. Hege Lindseth 30 poeng 3 klipp
151. Espen Martinsen 30 poeng 3 klipp
151. Kjersti Myhre 30 poeng 3 klipp
151. Mona Rotegård 30 poeng 3 klipp
151. Ingeborg Thoen Ulimoen 30 poeng 3 klipp
151. Arne Schmidt 30 poeng 3 klipp
151. Kari Sissel Heggelien 30 poeng 3 klipp
151. Annette Østvold 30 poeng 3 klipp
165. Yngvil Hammerhaug 20 poeng 2 klipp
165. Henry Mathisen 20 poeng 2 klipp
165. Unni Stenvik 20 poeng 2 klipp
165. Ingjerd Sommerstad 20 poeng 2 klipp
165. Vibeke Hammerhaug 20 poeng 2 klipp
170. Terje Votvik 10 poeng 1 klipp
170. Jan Egil Aars 10 poeng 1 klipp
170. Anders Hvasshovd 10 poeng 1 klipp
170. Arnstein Tinjar 10 poeng 1 klipp
170. wenche Bergli 10 poeng 1 klipp
170. Solveig Skaug 10 poeng 1 klipp
170. Urszula Jaciszyn 10 poeng 1 klipp
170. Kari Elisabeth Bekkhus 10 poeng 1 klipp
170. Christine Grøvdal Hornæs 10 poeng 1 klipp