Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Rød ekstratur til Gaupestein

1. lindis bach 50 poeng 5 klipp
1. Gunnar Heløe 50 poeng 5 klipp
1. Ole Kr. Førrisdahl 50 poeng 5 klipp
1. Lajla Mageli 50 poeng 5 klipp
1. Andrea Sævareid 50 poeng 5 klipp
1. Jan Sævareid 50 poeng 5 klipp
1. Jermund Knivsflå 50 poeng 5 klipp
1. Sigrunn Marthinussen 50 poeng 5 klipp
1. Svein Ola Størseth 50 poeng 5 klipp
1. Victor Hansen 50 poeng 5 klipp
1. Vegard J 50 poeng 5 klipp
1. Gunnar Harstad 50 poeng 5 klipp
1. L.M.G * 50 poeng 5 klipp
1. Nina Svendsen 50 poeng 5 klipp
1. Hans Löwe Larsen 50 poeng 5 klipp
1. Odd Arne Hellevik 50 poeng 5 klipp
1. Vibeke Johnsen 50 poeng 5 klipp
1. Anita Johnsen 50 poeng 5 klipp
1. Sissel Olaisen 50 poeng 5 klipp
1. Terje Bruen Olsen 50 poeng 5 klipp
1. Alexander Hagen 50 poeng 5 klipp
1. AUD Halvorsen 50 poeng 5 klipp
1. Anne Hagbø 50 poeng 5 klipp
1. Thomas Nordhammer 50 poeng 5 klipp
1. Cato W. Westad 50 poeng 5 klipp
1. Ingrid Mollan Jensen 50 poeng 5 klipp
1. Leif-harald Ruud 50 poeng 5 klipp
1. Else Berntzen 50 poeng 5 klipp
1. Ricardo Figueroa 50 poeng 5 klipp
1. Elisabeth Mittet Figueroa 50 poeng 5 klipp
1. Jeanette Eggan 50 poeng 5 klipp
1. Morten Bille 50 poeng 5 klipp
1. Margunn Ytrearne 50 poeng 5 klipp
1. Tove Eidem 50 poeng 5 klipp
1. Einar Sjaavik 50 poeng 5 klipp
1. Ingvild Tysland 50 poeng 5 klipp
1. Arne Monsrud 50 poeng 5 klipp
1. Marit Forthun Vågsnes 50 poeng 5 klipp
1. Jon Fonder 50 poeng 5 klipp
1. Per Einar Fjeldstad 50 poeng 5 klipp
1. Bjørn Lauvstad 50 poeng 5 klipp
1. Lene Grau 50 poeng 5 klipp
1. Ellen Bø Kippersund 50 poeng 5 klipp
1. Morten Rua 50 poeng 5 klipp
1. Hanne Ly 50 poeng 5 klipp
1. Per Lyslo Kristiansen 50 poeng 5 klipp
1. Lars-Erik Hjelseth 50 poeng 5 klipp
1. Morten Melnes 50 poeng 5 klipp
1. Håvard Harstad 50 poeng 5 klipp
1. kristian stenrud 50 poeng 5 klipp
1. Laila Stenrud 50 poeng 5 klipp
1. Glenn Høye 50 poeng 5 klipp
1. Tormod Utsogn 50 poeng 5 klipp
1. Johan Kristian Bø 50 poeng 5 klipp
1. Egil Engen 50 poeng 5 klipp
1. John Jacobsen 50 poeng 5 klipp
1. Morten Stoltz 50 poeng 5 klipp
1. Viggo Noreng 50 poeng 5 klipp
1. Ingjerd Knatten 50 poeng 5 klipp
1. Jorunn Hestenes Larsen 50 poeng 5 klipp
1. Robert Egil Evang 50 poeng 5 klipp
1. Svein Skrattalsrud 50 poeng 5 klipp
1. Anne Johnsen 50 poeng 5 klipp
1. Knut Pålsvik 50 poeng 5 klipp
1. Jan Erik Olsen 50 poeng 5 klipp
1. Nils Dokken 50 poeng 5 klipp
1. Hans-Peder TORGERSEN 50 poeng 5 klipp
1. Morten Nordberg 50 poeng 5 klipp
1. Odd Ingar Aas 50 poeng 5 klipp
1. Mette Helbo Lunde 50 poeng 5 klipp
1. Fleming Pettersen 50 poeng 5 klipp
1. Jan Andersen 50 poeng 5 klipp
1. Arve Wear 50 poeng 5 klipp
1. Lars P. Huse 50 poeng 5 klipp
1. Kjeld E.Larsen 50 poeng 5 klipp
1. David Cameron 50 poeng 5 klipp
1. arild andreassen 50 poeng 5 klipp
1. Ingunn Taksdal 50 poeng 5 klipp
1. Øyvind Johnsen 50 poeng 5 klipp
1. John Erik Nyhaug 50 poeng 5 klipp
1. Inga Nordberg 50 poeng 5 klipp
1. Cathrine Sætre 50 poeng 5 klipp
1. Arvid Ytterstad 50 poeng 5 klipp
1. Tore Kristiansen 50 poeng 5 klipp
1. Elisabeth Mørk 50 poeng 5 klipp
1. Per Dragvik 50 poeng 5 klipp
1. Åge Andresen 50 poeng 5 klipp
1. Arild Anton Bratli 50 poeng 5 klipp
1. Olga Marie Killi 50 poeng 5 klipp
1. Trond Ole Moldvær 50 poeng 5 klipp
1. Tor Birger Skogen 50 poeng 5 klipp
1. Morten Nordeide 50 poeng 5 klipp
1. Karin Benthin Larsen 50 poeng 5 klipp
1. Leif Abrahamsen 50 poeng 5 klipp
1. Harald Bøhn 50 poeng 5 klipp
1. Knut Wefring 50 poeng 5 klipp
1. Tom Pettersen 50 poeng 5 klipp
1. Eli Vike 50 poeng 5 klipp
1. Peter Sederholm 50 poeng 5 klipp
1. Åge Bjørningstad 50 poeng 5 klipp
1. Vegard Sørensen 50 poeng 5 klipp
1. Sissel Bakke 50 poeng 5 klipp
1. Jan Unneberg 50 poeng 5 klipp
1. Morten Almark 50 poeng 5 klipp
1. Erik Aslung 50 poeng 5 klipp
1. Ivar Åsheim 50 poeng 5 klipp
1. Odd Hansen 50 poeng 5 klipp
1. Stein Olav Repål 50 poeng 5 klipp
1. Jan Idar Jacobsen 50 poeng 5 klipp
1. Arild Tysland 50 poeng 5 klipp
1. Odd Klægstad 50 poeng 5 klipp
1. Jan Midtskog 50 poeng 5 klipp
1. Anne Hammer 50 poeng 5 klipp
1. Jan Tore Wattum 50 poeng 5 klipp
1. Johannes Helle 50 poeng 5 klipp
1. Ragnhild Steensgaard 50 poeng 5 klipp
1. Trude Torget 50 poeng 5 klipp
1. Bente Trøan 50 poeng 5 klipp
1. Kjell Thore Berg 50 poeng 5 klipp
120. Jon Ivar Øren 40 poeng 4 klipp
120. Thomas Andersen 40 poeng 4 klipp
120. Anne Skorpetveit 40 poeng 4 klipp
120. Torbjørn Sandmæl 40 poeng 4 klipp
120. Bodil Klakegg 40 poeng 4 klipp
125. Ole Søberg 30 poeng 3 klipp
125. Helle Gravli og Bent Bentsen Turgruppe 30 poeng 3 klipp
125. Hege Arnesen 30 poeng 3 klipp
128. Bjørn Egil Jensen 20 poeng 2 klipp
128. Kristin Jenssen 20 poeng 2 klipp
130. Torer Skaarnæs 10 poeng 1 klipp
130. Albrecht Hofheinz 10 poeng 1 klipp
130. Øystein Bøhler 10 poeng 1 klipp
130. Trym V. Vestreng 10 poeng 1 klipp
130. Grete Lindahl 10 poeng 1 klipp