Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Tilleggsposter

1. Anne Helene Bentzen Kværne 50 poeng 5 klipp
1. Rød Skogfrue 50 poeng 5 klipp
1. Hallvard Berge 50 poeng 5 klipp
1. Johan Egil Storsveen 50 poeng 5 klipp
1. Runa S. Madsen 50 poeng 5 klipp
1. Henrik Shetelig 50 poeng 5 klipp
1. Trine S. Tveter 50 poeng 5 klipp
1. Reidar Kjær 50 poeng 5 klipp
1. Christian Wormstrand 50 poeng 5 klipp
1. Einar Magnus Aarskog 50 poeng 5 klipp
1. Jon Wikne 50 poeng 5 klipp
1. Kjetil Sørlie 50 poeng 5 klipp
1. Eirik Wormstrand 50 poeng 5 klipp
1. Oddbjørn Skjelbred 50 poeng 5 klipp
1. Jan Erik Lien 50 poeng 5 klipp
1. Merete Wormstrand 50 poeng 5 klipp
1. Karl Inge Reiersen 50 poeng 5 klipp
1. Bjørn HH Flobekk 50 poeng 5 klipp
1. Grete Lindahl 50 poeng 5 klipp
1. Hans Martin Fagerli 50 poeng 5 klipp
1. Erik Aslung 50 poeng 5 klipp
1. Sissel Bakke 50 poeng 5 klipp
1. Bent Sand 50 poeng 5 klipp
1. Oddmund Solheim 50 poeng 5 klipp
1. Håvard Christiansen 50 poeng 5 klipp
1. Per Husby 50 poeng 5 klipp
1. Bjarne Paulsrud 50 poeng 5 klipp
1. Jan Kristoffer Slåtten 50 poeng 5 klipp
1. Trym V. Vestreng 50 poeng 5 klipp
1. Jon Tingvold 50 poeng 5 klipp
1. Arvid Ytterstad 50 poeng 5 klipp
1. kari harsheim 50 poeng 5 klipp
1. Vigdis Vestreng 50 poeng 5 klipp
1. Egil Rundberget 50 poeng 5 klipp
1. Asbjørn Aursjø 50 poeng 5 klipp
1. Johan Magnus Aursjø 50 poeng 5 klipp
1. Christian Sikora 50 poeng 5 klipp
1. Ole Kr. Førrisdahl 50 poeng 5 klipp
1. Svein Røtnes 50 poeng 5 klipp
40. Norman Weisz 40 poeng 4 klipp
40. Kari Frognes 40 poeng 4 klipp
40. Berit Nordli 40 poeng 4 klipp
40. Arnold Sjøenden 40 poeng 4 klipp
40. Brynjar Glesnes 40 poeng 4 klipp
40. Anette Kjølseth 40 poeng 4 klipp
46. Eva Lind 30 poeng 3 klipp
46. Karin Skagen 30 poeng 3 klipp
46. Marius H. Skjelbred 30 poeng 3 klipp
46. Jon Ivar Wethe 30 poeng 3 klipp
46. Halvor Egner 30 poeng 3 klipp
46. Jane Ulset 30 poeng 3 klipp
46. Arild Ellingsrud 30 poeng 3 klipp
53. Pablo Ruiz-Skoie 20 poeng 2 klipp
53. Trygve Mathisen 20 poeng 2 klipp
53. Espen Halvorsen 20 poeng 2 klipp
53. Harald Isdahl 20 poeng 2 klipp
53. Tove Jordahl 20 poeng 2 klipp
53. Arve Grue 20 poeng 2 klipp
53. Per Thorsdalen 20 poeng 2 klipp
53. Inger Johanne Wiese 20 poeng 2 klipp
53. Mathilde Skoie 20 poeng 2 klipp
62. Bjørn Håkon Granslo 10 poeng 1 klipp
62. Vidar Eide 10 poeng 1 klipp
62. Helen Haanes 10 poeng 1 klipp
62. Fleming Pettersen 10 poeng 1 klipp
62. Simen Meland Svenkerud 10 poeng 1 klipp
62. Kjetil L. Helgerud 10 poeng 1 klipp
62. Jørgen Markus Jørgensen 10 poeng 1 klipp
62. Kristin Lilje 10 poeng 1 klipp
62. Kevin Utap 10 poeng 1 klipp
62. Bente Bruvoll 10 poeng 1 klipp
62. Anita Johnsen 10 poeng 1 klipp
62. Magnhild Nesheim 10 poeng 1 klipp
62. Karl Arne Wærnhus 10 poeng 1 klipp
62. Marit Nygaard 10 poeng 1 klipp
62. Øystein Gammersvik 10 poeng 1 klipp
62. Kristine Sandsmark 10 poeng 1 klipp
62. Hanna H. Skjelbred 10 poeng 1 klipp