Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Poengliste

1. Frode Østlund 1000 poeng 80 klipp
1. Torfinn Austad 1000 poeng 80 klipp
1. Bjørg Synøve Stigsrud 1000 poeng 80 klipp
1. Tommy Bjerke 1000 poeng 80 klipp
1. Johan Rundhaug 1000 poeng 80 klipp
1. Kari Denné 1000 poeng 80 klipp
1. Solfrid Grondahl 1000 poeng 80 klipp
1. Nina Birkeland 1000 poeng 80 klipp
1. Olav Haaheim 1000 poeng 80 klipp
1. Ole Kristian Oppen 1000 poeng 80 klipp
1. Brede Høibak Gundersen 1000 poeng 80 klipp
1. Ivar Hagen 1000 poeng 80 klipp
1. Arnhild Ballangrud 1000 poeng 80 klipp
1. Fredrik Bjønness 1000 poeng 80 klipp
1. Aud Marit Erfjord 1000 poeng 80 klipp
1. Birgit Eggum 1000 poeng 80 klipp
1. Magnar Frengstad 1000 poeng 80 klipp
1. Bente Nordengen Ringen 1000 poeng 80 klipp
1. Arvid Ytterstad 1000 poeng 80 klipp
1. Jan Denné 1000 poeng 80 klipp
1. Annar Blakstvedt 1000 poeng 80 klipp
1. Anita Bergflødt 1000 poeng 80 klipp
1. Liv Berg 1000 poeng 80 klipp
1. Torunn Mathisen 1000 poeng 80 klipp
1. Jorunn Engebretsen Hagen 1000 poeng 80 klipp
1. Per Bjørnstad 1000 poeng 80 klipp
1. Leif Berg 1000 poeng 80 klipp
1. Tore Voss Fagervold 1000 poeng 80 klipp
1. Trine Opseth🤦‍♀️ 1000 poeng 80 klipp
1. Astrid Bakkene 1000 poeng 80 klipp
1. Per Opseth 1000 poeng 80 klipp
1. Nina S. Tufte 1000 poeng 80 klipp
1. Kari Olsen 1000 poeng 80 klipp
1. Paul Helgesen 1000 poeng 80 klipp
1. Kari Bjørnstad 1000 poeng 80 klipp
1. Jorunn Rian 1000 poeng 80 klipp
1. Per Terje Steen 1000 poeng 80 klipp
1. Odd Ringen 1000 poeng 80 klipp
1. Finn Grøndahl 1000 poeng 80 klipp
1. Tom Harald Gjerdingen 1000 poeng 80 klipp
1. Ingeborg Stensli 1000 poeng 80 klipp
1. Torunn Bratli 1000 poeng 80 klipp
1. Steinar Frøyshov 1000 poeng 80 klipp
1. Randi Dahl 1000 poeng 80 klipp
1. Gro Oppen 1000 poeng 80 klipp
46. Anne-Mette Larsen 990 poeng 79 klipp
46. Kjeld E.Larsen 990 poeng 79 klipp
48. Reidar Urnes 980 poeng 79 klipp
49. Cicilie Tangen Auke 970 poeng 78 klipp
50. Bjørg Gårdhammer 960 poeng 77 klipp
51. Anne Kristin Tinding 945 poeng 77 klipp
52. Karin Solberg 940 poeng 75 klipp
53. R. Gård 910 poeng 71 klipp
54. Torunn Økern Jensen 860 poeng 70 klipp
55. Sigve Nygård Fagervold 850 poeng 65 klipp
56. Lise-Lotte Hillestad 820 poeng 70 klipp
57. Solveig Avenes 800 poeng 66 klipp
58. Grethe Brændhagen 770 poeng 63 klipp
58. Rigmor Nyland 770 poeng 63 klipp
60. Gunnanita Rosseland 750 poeng 62 klipp
60. Steinar Dahl 750 poeng 62 klipp
60. Birgit Bakkene 750 poeng 62 klipp
60. Guro Marie Skrautvol 750 poeng 62 klipp
64. Irene Gandrud 700 poeng 60 klipp
64. Arne Brændhagen 700 poeng 60 klipp
64. Harald Gandrud 700 poeng 60 klipp
64. Richard Zeiner-Gundersen 700 poeng 60 klipp
64. Trine Justad Raaen 700 poeng 60 klipp
69. Øivind Berg Larsen 675 poeng 59 klipp
70. Geir Linnerud 650 poeng 45 klipp
71. Astrid Nina Johannessen 625 poeng 57 klipp
72. Svein Jacobsen 600 poeng 47 klipp
73. Line Langkaas 595 poeng 48 klipp
74. Sissel Skovly 580 poeng 49 klipp
75. Bjørn Roar Bråten 580 poeng 46 klipp
75. Silje Bråten 580 poeng 46 klipp
77. Ellen Grønlund 550 poeng 44 klipp
78. Anne Barflo 550 poeng 38 klipp
79. Siri Pettersen 540 poeng 44 klipp
80. Mette Nordby 535 poeng 49 klipp
81. Inger Helene Hastum 485 poeng 41 klipp
82. A O 480 poeng 39 klipp
82. Sven Oftedal 480 poeng 39 klipp
84. arild andreassen 450 poeng 42 klipp
84. Knut Stubben 450 poeng 42 klipp
84. Lisbeth Martinsen Stubben 450 poeng 42 klipp
84. Per Kortner 450 poeng 42 klipp
84. Berith Hafnor 450 poeng 42 klipp
84. Elisabeth Fjeldly 450 poeng 42 klipp
84. Ulla Haraldsen 450 poeng 42 klipp
84. Torild Foss Aspevoll 450 poeng 42 klipp
84. Leif Aspevoll 450 poeng 42 klipp
84. May B. Nordkvelde 450 poeng 42 klipp
94. Knut Olberg 440 poeng 41 klipp
95. Arnlaug Høgås Skjæveland 430 poeng 42 klipp
96. Anette Stensland 425 poeng 37 klipp
97. Milla Sparr 390 poeng 36 klipp
97. Vidar Karlsen 390 poeng 36 klipp
99. Hedda Obstfelder 375 poeng 34 klipp
99. Gunn Iren Midtbø 375 poeng 34 klipp
101. Victoria Stensland Bråten 375 poeng 33 klipp
101. Håvard Mosengen Stensland 375 poeng 33 klipp
101. Sondre Bråten 375 poeng 33 klipp
104. Annelise Johansen 370 poeng 34 klipp
104. Frode Wiik 370 poeng 34 klipp
106. Jorun Fuglesang 360 poeng 33 klipp
107. John Arild Putten 335 poeng 32 klipp
108. Nan Rogstad 315 poeng 30 klipp
109. Magnar Ågotnes 300 poeng 27 klipp
109. Arnoud Vermeij 300 poeng 27 klipp
109. Sverre Bjølgerud 300 poeng 27 klipp
109. Elin Solenby Sparr 300 poeng 27 klipp
109. Erik Solenby Sparr 300 poeng 27 klipp
109. Knut Gihle 300 poeng 27 klipp
109. Stine Sletaker Landmark 300 poeng 27 klipp
109. Trym V. Vestreng 300 poeng 27 klipp
109. Borghild Endrerud 300 poeng 27 klipp
109. Ingjerd Bergan 300 poeng 27 klipp
109. Erik Sletaker Landmark 300 poeng 27 klipp
109. Marianne Bråten 300 poeng 27 klipp
109. Odd Bergan 300 poeng 27 klipp
109. Bente Tandberg 300 poeng 27 klipp
109. Ingrid Sletaker Landmark 300 poeng 27 klipp
109. Pål Asle Djupvik 300 poeng 27 klipp
109. Bård Tvedtnæs 300 poeng 27 klipp
109. Frode Haugseth 300 poeng 27 klipp
109. Pernille Sletaker Landmark 300 poeng 27 klipp
109. Bjørn Ivar Høiendahl 300 poeng 27 klipp
109. Bjørn Ruud 300 poeng 27 klipp
109. Marianne Hovind 300 poeng 27 klipp
131. Torgny Hasås 285 poeng 19 klipp
132. Marianne Simarud 270 poeng 24 klipp
132. Heleen Zalmstra 270 poeng 24 klipp
134. Gyrid Christoffersen Løvli 260 poeng 24 klipp
135. Oda Opseth 260 poeng 23 klipp
136. Kristine Grønlund 250 poeng 22 klipp
136. Hans Langer Werp 250 poeng 22 klipp
138. Jarle Ellefsen 240 poeng 21 klipp
139. Else Nordhagen 230 poeng 16 klipp
140. Jane Volden 225 poeng 20 klipp
141. Olve Maudal 200 poeng 20 klipp
141. Hallgeir Bakken 200 poeng 20 klipp
141. Morten Rannem 200 poeng 20 klipp
141. Johanna Buanes Djupvik 200 poeng 20 klipp
141. Katrina Maudal 200 poeng 20 klipp
141. Jan Roger Nilsen 200 poeng 20 klipp
141. Kristin Kinck Rannem 200 poeng 20 klipp
141. Marit Egner 200 poeng 20 klipp
141. Håkon Løvli 200 poeng 20 klipp
141. Svein Granerud 200 poeng 20 klipp
141. Heidi Varsla 200 poeng 20 klipp
141. Kirsti Bråten 200 poeng 20 klipp
153. Reidun Aslesen 200 poeng 17 klipp
154. Grete Hovi 190 poeng 19 klipp
155. Samuel Schiess 190 poeng 18 klipp
156. Bjørn Høibakk 170 poeng 14 klipp
156. Jon Lind 170 poeng 14 klipp
158. Silje Opseth 160 poeng 13 klipp
159. Grete Marie Presthagen Bergthun 150 poeng 15 klipp
160. Bjørn Revil 140 poeng 14 klipp
161. Ragnhild Krogvig 140 poeng 13 klipp
162. Bhavya Amdal 110 poeng 11 klipp
163. Eira Simonnes 100 poeng 7 klipp
163. Halvor Haakenstad 100 poeng 7 klipp
163. Anett Rustand 100 poeng 7 klipp
163. Kjell Raastad 100 poeng 7 klipp
163. Oddmund Simonnes 100 poeng 7 klipp
163. Trine Tonhaugen 100 poeng 7 klipp
163. Trygve Angvik 100 poeng 7 klipp
163. Vidar Danielsen 100 poeng 7 klipp
163. Liv Endrerud 100 poeng 7 klipp
163. Ove Thomas Manger 100 poeng 7 klipp
163. Fred Inge Karlstad 100 poeng 7 klipp
163. Hanne Marie Johansen 100 poeng 7 klipp
163. Trond Jørgensen 100 poeng 7 klipp
163. Cathrine Berntsen 100 poeng 7 klipp
163. Anne Lau Revil 100 poeng 7 klipp
163. Ingrid Manger 100 poeng 7 klipp
163. Kari Pedersen 100 poeng 7 klipp
163. Alva Simonnes 100 poeng 7 klipp
181. Karin Schis 80 poeng 6 klipp
182. Aina Viena 70 poeng 7 klipp
182. Trine Løchsen 70 poeng 7 klipp
184. Line Sparr 60 poeng 5 klipp
185. Syver Nygård 45 poeng 3 klipp
185. Øyvind Hansen 45 poeng 3 klipp
187. Henning Spjelkavik 35 poeng 3 klipp
187. Tamas Földesi 35 poeng 3 klipp
187. Endre Fey Spjelkavik 35 poeng 3 klipp
187. Annamaria Preg 35 poeng 3 klipp
187. Zsuzsa Fey 35 poeng 3 klipp
192. Sigurd Gunderrud 20 poeng 2 klipp
192. Amund Gunderrud 20 poeng 2 klipp
192. Knut Gunderrud 20 poeng 2 klipp
195. Sigurd Tonna 10 poeng 1 klipp
195. Stina Krokvik 10 poeng 1 klipp
195. Daniel Gårdhammer 10 poeng 1 klipp
195. Malene Johansen Wiik 10 poeng 1 klipp
195. Kjersti Bjølgerud 10 poeng 1 klipp