Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Baneheitrimmen 2019

1. Ulf Tegnér 100 poeng 20 klipp
1. Anita Luiza Oleszczuk 100 poeng 20 klipp
1. Ole Kr. Førrisdahl 100 poeng 20 klipp
1. Victor Hansen 100 poeng 20 klipp
1. Gunhild Omestad 100 poeng 20 klipp
1. Per Nygård 100 poeng 20 klipp
1. Frank Olsen 100 poeng 20 klipp
1. Per Magne Olimstad 100 poeng 20 klipp
1. Jan Hauge 100 poeng 20 klipp
1. Odd Hansen 100 poeng 20 klipp
1. Tron Dvergsnes 100 poeng 20 klipp
1. Inger Johanne Pedersen 100 poeng 20 klipp
1. Ella Illøkken 100 poeng 20 klipp
1. Åse Trønnes 100 poeng 20 klipp
1. Astrid Fagerbakke 100 poeng 20 klipp
1. Jorunn Gaupholm Håland 100 poeng 20 klipp
1. Halvor Saunes 100 poeng 20 klipp
1. Engebret Grøthe 100 poeng 20 klipp
1. Jan Ove Babinski 100 poeng 20 klipp
1. Bjørn Vidar Stausland 100 poeng 20 klipp
1. Øystein Endresen 100 poeng 20 klipp
1. Marit Egner 100 poeng 20 klipp
1. Harald Sørlien 100 poeng 20 klipp
1. Tor Brenhoel 100 poeng 20 klipp
1. Mari Brenhoel 100 poeng 20 klipp
1. Bjørnar Klungland 100 poeng 20 klipp
1. Svein Granerud 100 poeng 20 klipp
1. Kirsti Dvergsnes 100 poeng 20 klipp
1. Petter Skare Falkum 100 poeng 20 klipp
1. John M Humborstad 100 poeng 20 klipp
1. Berit S 100 poeng 20 klipp
1. Ingrid Sandvold 100 poeng 20 klipp
1. Marianne Andersen 100 poeng 20 klipp
1. Sigrun H. Torkildsen 100 poeng 20 klipp
1. Einar Jørundland 100 poeng 20 klipp
1. Torhild Omestad 100 poeng 20 klipp
1. Dagfinn Grøtan 100 poeng 20 klipp
1. Kathy Ann King Johannessen 100 poeng 20 klipp
1. Hans Kristian Didriksen 100 poeng 20 klipp
1. Ragnhild Stensrød 100 poeng 20 klipp
1. Robert Oleszczuk 100 poeng 20 klipp
1. Siri Yttervik 100 poeng 20 klipp
1. Hanne Hermansen 100 poeng 20 klipp
1. Roar Hermansen 100 poeng 20 klipp
1. Else-Margrethe Bredland 100 poeng 20 klipp
1. Gudveig Jørundland 100 poeng 20 klipp
1. Tove Nilsen 100 poeng 20 klipp
1. Per Magnussen 100 poeng 20 klipp
1. Tove Lovise Magnussen 100 poeng 20 klipp
1. Odd Erik Magnussen 100 poeng 20 klipp
1. Roar Børte 100 poeng 20 klipp
1. Guri Sæterlid 100 poeng 20 klipp
1. Åse Slettebøe 100 poeng 20 klipp
1. Rune Landsverk 100 poeng 20 klipp
1. Torbjørn Paulsen 100 poeng 20 klipp
1. Terje Raanes 100 poeng 20 klipp
1. Flemming Olsen 100 poeng 20 klipp
1. Cathrine S. 100 poeng 20 klipp
1. Eivind Klungland 100 poeng 20 klipp
1. Arvid Ytterstad 100 poeng 20 klipp
1. Inge Tjøm 100 poeng 20 klipp
1. Bjørn Vidar Hellenes 100 poeng 20 klipp
1. Torstein Johnsen 100 poeng 20 klipp
1. Lillian Jakobsen 100 poeng 20 klipp
1. Asbjørn Eide 100 poeng 20 klipp
1. Aileen Runde 100 poeng 20 klipp
1. Øyvind Torkildsen 100 poeng 20 klipp
1. Paul Johannessen 100 poeng 20 klipp
1. Erik Aslung 100 poeng 20 klipp
70. Kjell Olav Håland 90 poeng 18 klipp
70. Ellen Ranestad Pedersen 90 poeng 18 klipp
72. Bernhard Jacobsen 85 poeng 17 klipp
73. Alfred Georg Klausen 75 poeng 15 klipp
74. Annette Andersen 65 poeng 13 klipp
74. Svein Arild Pedersen 65 poeng 13 klipp
76. Hans Finsland 60 poeng 12 klipp
76. Pål Finsland 60 poeng 12 klipp
78. Atle Sødahl 40 poeng 8 klipp
79. Henriette Fretheim Viksløkken 30 poeng 6 klipp
80. Nina Skui Lindvig 25 poeng 5 klipp
81. Varg Øyvind Oleszczuk 5 poeng 1 klipp
81. Linnea Oleszczuk 5 poeng 1 klipp