Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Bytrimmen - Grim 2020

1. Jan Gunnar Kristiansen 48 poeng 24 klipp
1. Per Nygård 48 poeng 24 klipp
1. Frank Olsen 48 poeng 24 klipp
1. Harald Sørlien 48 poeng 24 klipp
1. Petter Skare Falkum 48 poeng 24 klipp
1. John M Humborstad 48 poeng 24 klipp
1. Pål Finsland 48 poeng 24 klipp
1. Hans Finsland 48 poeng 24 klipp
1. Dagfinn Grøtan 48 poeng 24 klipp
1. Ragnhild Stensrød 48 poeng 24 klipp
1. Siri Yttervik 48 poeng 24 klipp
1. Åse Reidun Kregnes 48 poeng 24 klipp
1. Oddbjørn Jan Hjetland 48 poeng 24 klipp
1. Mari Melsom Kristensen 48 poeng 24 klipp
1. Maja Holt 48 poeng 24 klipp
1. Odd Ivar Vik 48 poeng 24 klipp
1. Steinar R. Berge 48 poeng 24 klipp
1. Ragnhild Skomedal 48 poeng 24 klipp
1. Marianne Pedersen 48 poeng 24 klipp
1. Nils Henning Pedersen 48 poeng 24 klipp
1. Jon Karlsen 48 poeng 24 klipp
1. Roar Hermansen 48 poeng 24 klipp
1. Olav Haaheim 48 poeng 24 klipp
1. Odd Erik Magnussen 48 poeng 24 klipp
1. Roar Børte 48 poeng 24 klipp
1. Guri Sæterlid 48 poeng 24 klipp
1. Rune Landsverk 48 poeng 24 klipp
1. Sverre Bjølgerud 48 poeng 24 klipp
1. arild andreassen 48 poeng 24 klipp
1. Lise Pettersen 48 poeng 24 klipp
1. Torbjørn Paulsen 48 poeng 24 klipp
1. Flemming Olsen 48 poeng 24 klipp
1. Inge Tjøm 48 poeng 24 klipp
1. Bjørn Vidar Hellenes 48 poeng 24 klipp
1. Asbjørn Eide 48 poeng 24 klipp
1. Helge Moseid 48 poeng 24 klipp
1. Aileen Runde 48 poeng 24 klipp
1. Erik Aslung 48 poeng 24 klipp
1. Tron Dvergsnes 48 poeng 24 klipp
1. Inger Johanne Pedersen 48 poeng 24 klipp
1. Ella Illøkken 48 poeng 24 klipp
1. Kari Olsen 48 poeng 24 klipp
1. Åse Trønnes 48 poeng 24 klipp
1. Astrid Fagerbakke 48 poeng 24 klipp
1. Tony Halsall 48 poeng 24 klipp
1. Engebret Grøthe 48 poeng 24 klipp
1. Jan Ove Babinski 48 poeng 24 klipp
1. Asle Kregnes 48 poeng 24 klipp
1. Bjørn Vidar Stausland 48 poeng 24 klipp
1. Eyvind Danielsen 48 poeng 24 klipp
1. Camilla Tajet 48 poeng 24 klipp
1. Vibeke Holme Tjøm 48 poeng 24 klipp
1. Gry Tjøm Lorvik 48 poeng 24 klipp
1. Emma Tjøm Lorvik 48 poeng 24 klipp
1. Aksel Torrey Tjøm Lorvik 48 poeng 24 klipp
1. Harald Olsen 48 poeng 24 klipp
1. Kirsti Hunemo 48 poeng 24 klipp
58. Hanne Hermansen 46 poeng 23 klipp
59. Anita Storgaard 44 poeng 22 klipp
60. Wenche Haugen 36 poeng 18 klipp
61. Georg Engh 30 poeng 15 klipp
62. Ingvild Mulen 24 poeng 12 klipp
63. Ingvill Tjernø 20 poeng 10 klipp
63. Kristin E. Hempel 20 poeng 10 klipp
65. Karine zahl Hovda 14 poeng 7 klipp
65. Silje zahl Hovda 14 poeng 7 klipp