Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesliste over arrangører i 2019

1. Askeladden (Asker) 45218 klipp 576 deltakere
2. Flaggspretten (Bærum) 37861 klipp 534 deltakere
3. Oppsal Orientering 28773 klipp 459 deltakere
4. Kongsberg OL 22970 klipp 379 deltakere
5. Freidig (Trondheim) 22938 klipp 306 deltakere
6. Lillomarka OL 18162 klipp 259 deltakere
7. Nordre Follo orientering (Nordre Follo) 18025 klipp 451 deltakere
8. Nydalens SK 17146 klipp 331 deltakere
9. OL Tønsberg og omegn 16835 klipp 235 deltakere
10. Eiker OL (Eiker-bygdene) 16404 klipp 250 deltakere
11. Sandefjord OK 15600 klipp 224 deltakere
12. Fossum IF (Bærum) 12270 klipp 189 deltakere
13. Stord Orientering 11810 klipp 232 deltakere
14. Modum OL 10199 klipp 149 deltakere
15. Kristiansand OK 8315 klipp 121 deltakere
16. Wing OK (Trondheim) 8019 klipp 151 deltakere
17. Tur-Orientering i Halden 7078 klipp 141 deltakere
18. Sandnes IL - SkogsGauken 6375 klipp 149 deltakere
19. Fossekallen IL (Ringerike) 6308 klipp 86 deltakere
20. Konnerud IL (Drammen) 6290 klipp 136 deltakere
21. Haugesund IL Orientering 5861 klipp 143 deltakere
22. Lier-Trimmen (Lier) 5859 klipp 122 deltakere
23. BUL Tromsø 5613 klipp 96 deltakere
24. OL Trollelg (Trondheim) 5328 klipp 82 deltakere
25. OK Moss 5180 klipp 99 deltakere
26. Ålgård Orientering (Gjesdal) 4833 klipp 97 deltakere
27. Bjugn IL 4796 klipp 71 deltakere
28. Molde og omegn IF 4554 klipp 97 deltakere
29. Ganddal IL - Postjaktå (Sandnes) 4522 klipp 91 deltakere
30. Sveio OL 4519 klipp 74 deltakere
31. Fana IL (Bergen) 4366 klipp 130 deltakere
32. Østmarka OK (Lørenskog) 4193 klipp 105 deltakere
33. IF Sturla (Drammen) 4042 klipp 89 deltakere
34. OL Toten-Troll (Østre Toten) 3945 klipp 73 deltakere
35. Ringerike Orienteringslag 3758 klipp 71 deltakere
36. Gjerdrum OL 3732 klipp 53 deltakere
37. Larvik OK 3721 klipp 82 deltakere
38. Liers Stolpejakt 3481 klipp 97 deltakere
39. Røyken OL 3322 klipp 88 deltakere
40. Stifinner´n Arendal 3225 klipp 81 deltakere
41. Porsgrunn OL 3153 klipp 75 deltakere
42. Byåsen IL (Trondheim) 3007 klipp 113 deltakere
43. OK Skøynar (Levanger) 2905 klipp 71 deltakere
44. Hedrum OL (Larvik) 2818 klipp 50 deltakere
45. Hurum O-lag 2595 klipp 64 deltakere
46. Kjelsås IL 2515 klipp 57 deltakere
47. Heming Orientering 2511 klipp 73 deltakere
48. Stokke IL 2494 klipp 64 deltakere
49. Stavanger Orienteringsklubb 2451 klipp 76 deltakere
50. Søgne og Songdalen OK 2317 klipp 43 deltakere
51. Hobøl IL 2280 klipp 66 deltakere
52. Sarpsborg - Postjakta 2236 klipp 57 deltakere
53. IF Hellas (Drammen) 2228 klipp 56 deltakere
54. Odal OL (Sør-Odal) 2212 klipp 71 deltakere
55. Fredrikstad Skiklubb 2177 klipp 66 deltakere
56. Melhus IL 2176 klipp 37 deltakere
57. Skaukameratene OL (Rakkestad) 2126 klipp 44 deltakere
58. Fet OL 2115 klipp 58 deltakere
59. Os OK 1982 klipp 44 deltakere
60. OK Sør (Kristiansand) 1940 klipp 56 deltakere
61. OK Skeidi (Bamble) 1934 klipp 44 deltakere
62. IL Leik (Melhus) 1870 klipp 26 deltakere
63. Hadeland OL 1854 klipp 40 deltakere
64. Torridal IL (Kristiansand) 1748 klipp 29 deltakere
65. Førde IL Orientering 1636 klipp 37 deltakere
66. Freidig (Oppdal) 1321 klipp 33 deltakere
67. Drøbak/Frogn IL 1241 klipp 31 deltakere
68. Mo Orienteringsklubb (Rana) 1199 klipp 27 deltakere
69. Grimstad Turorientering - Skaulofferen 1142 klipp 36 deltakere
70. Tambarskjelvar IL (Naustdal) 1096 klipp 26 deltakere
71. Ringsaker OK 1073 klipp 32 deltakere
72. Botne Skiklubb (Holmestrand) 1065 klipp 38 deltakere
73. Verdal Orienteringsklubb 1039 klipp 24 deltakere
74. Turorientering i Svelvikmarka 962 klipp 18 deltakere
75. Hamar OK og Vang OL - turtraver'n 940 klipp 22 deltakere
76. Lillehammer OK - sommer 903 klipp 39 deltakere
77. Ås IL 885 klipp 36 deltakere
78. Askøy Orienteringslag (Askøy O-lag) 866 klipp 22 deltakere
79. Kopervik IL (Karmøy) 833 klipp 21 deltakere
80. Sande Sportsklubb 805 klipp 26 deltakere
81. Nedre Sigdal IF 761 klipp 27 deltakere
82. Malvik IL 754 klipp 22 deltakere
83. Steinkjer OK 674 klipp 19 deltakere
84. Fitjar IL 669 klipp 30 deltakere
85. Eidsvoll OL 637 klipp 13 deltakere
86. Torvastad IL (Karmøy) 607 klipp 12 deltakere
87. Eggedal IL 589 klipp 23 deltakere
88. Tverlandet IL (Bodø) 589 klipp 17 deltakere
89. Bodø & Omegn IF Orientering 557 klipp 27 deltakere
90. OL Vallset/Stange (Stange) 536 klipp 21 deltakere
91. Harstad O-lag 531 klipp 18 deltakere
92. Tormod Skilag (Nord-Fron) 516 klipp 16 deltakere
93. Nesbyen IL 514 klipp 25 deltakere
94. Emblem IL (Ålesund) 510 klipp 18 deltakere
95. Nes OL 484 klipp 17 deltakere
96. Grong IL, orientering 440 klipp 10 deltakere
97. Kjellmyra IL (Åsnes) 439 klipp 13 deltakere
98. Meløy OK 430 klipp 17 deltakere
99. Notodden o-lag 418 klipp 11 deltakere
100. Lødingen IL 351 klipp 13 deltakere
101. Bergens TF 334 klipp 10 deltakere
102. Årstad IL (Bergen) 321 klipp 15 deltakere
103. OL Flaggtreff (Eidsberg) 314 klipp 12 deltakere
104. Skien OK 242 klipp 13 deltakere
105. Båstad IL Orientering 239 klipp 7 deltakere
106. Gjø-Vard OL 221 klipp 13 deltakere
107. VM 2019 i Østfold - Norges Orienteringsforbund 219 klipp 10 deltakere
108. Tyin-Filefjell OK (Vang) 215 klipp 10 deltakere
109. Samnanger IL (Kvamskogen) 181 klipp 11 deltakere
110. TIF Viking (Bergen) 166 klipp 8 deltakere
111. Bardu IL 138 klipp 5 deltakere
112. Breimsbygda IL (Gloppen) 106 klipp 8 deltakere
113. Voss IL 97 klipp 4 deltakere
114. Grue IL 50 klipp 1 deltakere
115. OL Gaula 41 klipp 3 deltakere
116. Alta OL 0 klipp 0 deltakere
117. Andebu IL 0 klipp 0 deltakere
118. Askim IF 0 klipp 0 deltakere
119. Birkenes IL 0 klipp 0 deltakere
120. Bækkelagets SK - Postplukker´n 0 klipp 0 deltakere
121. Børsa IL 0 klipp 0 deltakere
122. Driv IL (Ytre Enebakk) 0 klipp 0 deltakere
123. Eidskog OL 0 klipp 0 deltakere
124. Elverum OK 0 klipp 0 deltakere
125. Fauske IL Orientering 0 klipp 0 deltakere
126. Folldal IF 0 klipp 0 deltakere
127. Frogner IL (Lillestrøm) 0 klipp 0 deltakere
128. Frol IL (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
129. Frosta IL 0 klipp 0 deltakere
130. Halsa IL 0 klipp 0 deltakere
131. Halsnøy OL 0 klipp 0 deltakere
132. Hope IL Risør 0 klipp 0 deltakere
133. Hurdal OL 0 klipp 0 deltakere
134. Høydalsmo IL 0 klipp 0 deltakere
135. IL Gneist 0 klipp 0 deltakere
136. IL Nansen 0 klipp 0 deltakere
137. IL Veten og Markane IL 0 klipp 0 deltakere
138. IL Vindbjart Orientering 0 klipp 0 deltakere
139. Kabelvåg O-lag 0 klipp 0 deltakere
140. Kirkenes Idrettsforening, O- gruppa 0 klipp 0 deltakere
141. Klæbu IL 0 klipp 0 deltakere
142. Kolvereid IL 0 klipp 0 deltakere
143. Korgen IL 0 klipp 0 deltakere
144. Kvernbit IL (Meland) 0 klipp 0 deltakere
145. Kvæfjord IL 0 klipp 0 deltakere
146. Løten OL 0 klipp 0 deltakere
147. Marnardal IL 0 klipp 0 deltakere
148. Namsos OK 0 klipp 0 deltakere
149. Nesodden IF 0 klipp 0 deltakere
150. Nittedal Orientering 0 klipp 0 deltakere
151. Oddersjaa SSK 0 klipp 0 deltakere
152. OK Fjell 0 klipp 0 deltakere
153. OK Horten 0 klipp 0 deltakere
154. Olderskog IL 0 klipp 0 deltakere
155. OL Trollo (Re) 0 klipp 0 deltakere
156. Orkanger IF 0 klipp 0 deltakere
157. Os IL (Østerdalen) 0 klipp 0 deltakere
158. Otra IL - Orientering 0 klipp 0 deltakere
159. Raufoss IL Orientering 0 klipp 0 deltakere
160. Rømskog IL 0 klipp 0 deltakere
161. Sogndal IL 0 klipp 0 deltakere
162. Sortland Orienterings lag 0 klipp 0 deltakere
163. Spillum IL (Namsos) 0 klipp 0 deltakere
164. Stokmarknes OL 0 klipp 0 deltakere
165. Suldal Orienteringslag 0 klipp 0 deltakere
166. Sørreisa OL 0 klipp 0 deltakere
167. Tynset IF 0 klipp 0 deltakere
168. Varanger OL 0 klipp 0 deltakere
169. Varegg (Bergen) 0 klipp 0 deltakere
170. Vikebygd IL o-gruppa (Vindafjord) 0 klipp 0 deltakere