Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesliste over arrangører i 2019

1. Asker SK 7897 klipp 247 deltakere
2. Stord Orientering 4912 klipp 160 deltakere
3. Oppsal Orientering 4853 klipp 282 deltakere
4. Kristiansand OK 4465 klipp 79 deltakere
5. Flaggspretten (Bærum) 4351 klipp 190 deltakere
6. Byåsen IL (Trondheim) 2897 klipp 112 deltakere
7. Kolbotn & Skimt O-lag (Oppegård) 2368 klipp 124 deltakere
8. Lillomarka OL 2105 klipp 146 deltakere
9. Haugesund IL Orientering 1995 klipp 87 deltakere
10. Ganddal IL - Postjaktå (Sandnes) 1653 klipp 47 deltakere
11. Sandefjord OK 1293 klipp 65 deltakere
12. Porsgrunn OL 1173 klipp 35 deltakere
13. Hobøl IL 1035 klipp 48 deltakere
14. Sandnes IL - SkogsGauken 1009 klipp 45 deltakere
15. Søgne og Songdalen OK 998 klipp 26 deltakere
16. OK Sør (Kristiansand) 930 klipp 36 deltakere
17. Ålgård Orientering (Gjesdal) 749 klipp 29 deltakere
18. Østmarka OK (Lørenskog) 745 klipp 58 deltakere
19. OL Tønsberg og omegn 618 klipp 23 deltakere
20. Fredrikstad Skiklubb 598 klipp 30 deltakere
21. Sveio OL 595 klipp 24 deltakere
22. Stifinner´n Arendal 590 klipp 46 deltakere
23. Os OK 500 klipp 14 deltakere
24. Stavanger Orienteringsklubb 471 klipp 29 deltakere
25. Fana IL (Bergen) 413 klipp 19 deltakere
26. Bjugn IL 381 klipp 25 deltakere
27. OK Skeidi (Bamble) 287 klipp 17 deltakere
28. Ringerike Orienteringslag 263 klipp 20 deltakere
29. Sarpsborg O-LAG 260 klipp 22 deltakere
30. Larvik OK 254 klipp 12 deltakere
31. Fitjar IL 252 klipp 12 deltakere
32. Tur-Orientering i Halden 197 klipp 25 deltakere
33. Grimstad Turorientering - Skaulofferen 196 klipp 9 deltakere
34. Hedrum OL (Larvik) 178 klipp 12 deltakere
35. Fossekallen IL (Ringerike) 177 klipp 11 deltakere
36. Nydalens SK 172 klipp 12 deltakere
37. Ås IL 161 klipp 22 deltakere
38. OK Moss 127 klipp 14 deltakere
39. Konnerud IL (Drammen) 108 klipp 12 deltakere
40. Stokke IL 100 klipp 6 deltakere
41. Askøy Orienteringslag (Askøy O-lag) 92 klipp 6 deltakere
42. Kongsberg OL 85 klipp 49 deltakere
43. Årstad IL (Bergen) 53 klipp 4 deltakere
44. Kopervik IL (Karmøy) 30 klipp 3 deltakere
45. Tambarskjelvar IL (Naustdal) 30 klipp 3 deltakere
46. Torridal IL (Kristiansand) 20 klipp 1 deltakere
47. Bergens TF 13 klipp 1 deltakere
48. Skaukameratene OL (Rakkestad) 10 klipp 1 deltakere
49. OK Skøynar (Levanger) 2 klipp 1 deltakere
50. Askim IF 0 klipp 0 deltakere
51. Bodø & Omegn IF Orientering 0 klipp 0 deltakere
52. Botne Skiklubb (Holmestrand) 0 klipp 0 deltakere
53. Båstad IL Orientering (Trøgstad) 0 klipp 0 deltakere
54. Eggedal IL 0 klipp 0 deltakere
55. Eidskog OL 0 klipp 0 deltakere
56. Eiker OL (Øvre- og Nedre Eiker) 0 klipp 0 deltakere
57. Fossum IF (Bærum) 0 klipp 0 deltakere
58. Freidig (Oppdal) 0 klipp 0 deltakere
59. Frol IL (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
60. Frosta IL 0 klipp 0 deltakere
61. Førde IL Orientering 0 klipp 0 deltakere
62. Gjerdrum OL 0 klipp 0 deltakere
63. Grong IL, orientering 0 klipp 0 deltakere
64. Hadeland OL 0 klipp 0 deltakere
65. Høydalsmo IL 0 klipp 0 deltakere
66. IF Hellas (Drammen) 0 klipp 0 deltakere
67. Kjelsås IL 0 klipp 0 deltakere
68. Melhus IL 0 klipp 0 deltakere
69. Modum OL 0 klipp 0 deltakere
70. Nes OL 0 klipp 0 deltakere
71. Oddersjaa SSK 0 klipp 0 deltakere
72. OL Toten-Troll (Østre Toten) 0 klipp 0 deltakere
73. Røyken OL 0 klipp 0 deltakere
74. Skien OK 0 klipp 0 deltakere
75. SPK Freidig (Trondheim) 0 klipp 0 deltakere
76. TIF Viking (Bergen) 0 klipp 0 deltakere
77. Torvastad IL (Karmøy) 0 klipp 0 deltakere
78. Verdal Orienteringsklubb 0 klipp 0 deltakere
79. Wing OK (Trondheim) 0 klipp 0 deltakere