Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesliste over arrangører i 2020

1. Askeladden (Asker) 21139 klipp 597 deltakere
2. Nordre Follo orientering (Nordre Follo) 10625 klipp 438 deltakere
3. Stord Orientering 10431 klipp 321 deltakere
4. Oppsal Orientering 6650 klipp 331 deltakere
5. Flaggspretten (Bærum) 5975 klipp 338 deltakere
6. Kristiansand OK 5267 klipp 102 deltakere
7. Lillomarka OL 4130 klipp 173 deltakere
8. Byåsen IL (Trondheim) 3344 klipp 113 deltakere
9. Stifinner´n Arendal 2029 klipp 93 deltakere
10. Fana IL (Bergen) 1755 klipp 68 deltakere
11. Østmarka OK (Lørenskog) 1725 klipp 133 deltakere
12. Søgne og Songdalen OK 1713 klipp 40 deltakere
13. Eiker OL (Øvre- og Nedre Eiker) 1579 klipp 81 deltakere
14. Haugesund IL Orientering 1535 klipp 92 deltakere
15. Ganddal IL - Postjaktå (Sandnes) 1392 klipp 66 deltakere
16. OK Sør (Kristiansand) 1377 klipp 43 deltakere
17. Fossekallen IL (Ringerike) 1290 klipp 39 deltakere
18. Sandnes IL - SkogsGauken 979 klipp 61 deltakere
19. Ringerike Orienteringslag 895 klipp 33 deltakere
20. Sveio OL 828 klipp 27 deltakere
21. Fredrikstad Skiklubb 786 klipp 50 deltakere
22. Stavanger Orienteringsklubb 719 klipp 37 deltakere
23. Ålgård Orientering (Gjesdal) 699 klipp 31 deltakere
24. Tur-Orientering i Halden 666 klipp 47 deltakere
25. Nydalens SK 575 klipp 55 deltakere
26. IF Hellas (Drammen) 555 klipp 25 deltakere
27. Grimstad Turorientering - Skaulofferen 440 klipp 18 deltakere
28. Bjugn IL 372 klipp 15 deltakere
29. Sarpsborg O-LAG 367 klipp 30 deltakere
30. Botne Skiklubb (Holmestrand) 332 klipp 25 deltakere
31. Ås IL 305 klipp 28 deltakere
32. Porsgrunn OL 219 klipp 12 deltakere
33. Bergens TF 179 klipp 5 deltakere
34. Kopervik IL (Karmøy) 141 klipp 9 deltakere
35. Konnerud IL (Drammen) 135 klipp 14 deltakere
36. Torridal IL (Kristiansand) 122 klipp 7 deltakere
37. OK Moss 112 klipp 9 deltakere
38. Årstad IL (Bergen) 102 klipp 8 deltakere
39. Os OK 93 klipp 6 deltakere
40. TIF Viking (Bergen) 36 klipp 3 deltakere
41. Nedre Sigdal IF 29 klipp 5 deltakere
42. Nes OL 20 klipp 2 deltakere
43. Hobøl IL 17 klipp 2 deltakere
44. Larvik OK 17 klipp 4 deltakere
45. IL Gneist 15 klipp 3 deltakere
46. Torvastad IL (Karmøy) 7 klipp 2 deltakere
47. Fossum IF (Bærum) 5 klipp 2 deltakere
48. Askim IF 0 klipp 0 deltakere
49. Askøy Orienteringslag (Askøy O-lag) 0 klipp 0 deltakere
50. Båstad IL Orientering 0 klipp 0 deltakere
51. Driv IL (Ytre Enebakk) 0 klipp 0 deltakere
52. Eidsvoll OL 0 klipp 0 deltakere
53. Fitjar IL 0 klipp 0 deltakere
54. Freidig (Oppdal) 0 klipp 0 deltakere
55. Freidig (Trondheim) 0 klipp 0 deltakere
56. Frol IL (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
57. Førde IL Orientering 0 klipp 0 deltakere
58. Gjerdrum OL 0 klipp 0 deltakere
59. Grong IL, orientering 0 klipp 0 deltakere
60. Harstad O-lag 0 klipp 0 deltakere
61. Hedrum OL 0 klipp 0 deltakere
62. Heming Orientering 0 klipp 0 deltakere
63. IF Sturla (Drammen) 0 klipp 0 deltakere
64. Kabelvåg O-lag 0 klipp 0 deltakere
65. Kongsberg OL 0 klipp 0 deltakere
66. Kvernbit IL (Meland) 0 klipp 0 deltakere
67. Melhus IL 0 klipp 0 deltakere
68. Modum OL 0 klipp 0 deltakere
69. Odal OL (Sør-Odal) 0 klipp 0 deltakere
70. Oddersjaa SSK 0 klipp 0 deltakere
71. OK Skeidi (Bamble) 0 klipp 0 deltakere
72. OK Skøynar (Levanger) 0 klipp 0 deltakere
73. Olderskog IL 0 klipp 0 deltakere
74. OL Toten-Troll (Østre Toten) 0 klipp 0 deltakere
75. OL Tønsberg og omegn 0 klipp 0 deltakere
76. Røyken OL 0 klipp 0 deltakere
77. Sandefjord OK 0 klipp 0 deltakere
78. Sande Sportsklubb 0 klipp 0 deltakere
79. Skaukameratene OL (Rakkestad) 0 klipp 0 deltakere
80. Skien OK 0 klipp 0 deltakere
81. Stokke IL 0 klipp 0 deltakere
82. Støren Sportsklubb Turorientering 0 klipp 0 deltakere
83. Turorientering i Svelvikmarka 0 klipp 0 deltakere
84. Tynset IF 0 klipp 0 deltakere
85. Wing OK (Trondheim) 0 klipp 0 deltakere