Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Norgesranking over deltakere i 2020

1. Jeanette Henning 501 klipp
1. Kåre Henning 501 klipp
3. Arnoud Vermeij 451 klipp
3. Knut Gihle 451 klipp
5. Marte Gihle 431 klipp
6. Inese Linuza 423 klipp
7. liv standal kokvold 406 klipp
8. Turid Bergsmyr 391 klipp
8. Helge Jørgensen 391 klipp
10. Heidi Følstad 379 klipp
11. Kjersti Henriksen 374 klipp
11. Jan Helge Marum 374 klipp
13. Frode Kristian Hagen 333 klipp
13. Arild Haugstaul 333 klipp
15. ole christian kokvold 306 klipp
16. M + E 305 klipp
17. knut oustorp 304 klipp
18. Kari V. Løken 261 klipp
18. Øystein Løken 261 klipp
20. Jostein Hofsøy 258 klipp
21. Terje Herranes 247 klipp
22. Christine Neumann strøm 243 klipp
22. Beate Neumann 243 klipp
24. Harald Strøm 236 klipp
25. Hallgeir Bakken 213 klipp
26. Hanne Rolfsen 211 klipp
27. Kjell Henning Hermansen 203 klipp
28. Kåre Kullerud 200 klipp
29. Stein Michelsen 196 klipp
30. Jorun Belgen 195 klipp
31. Anne Bleken 193 klipp
31. Tore Bleken 193 klipp
33. Niels-Jørgen Lauritzen 186 klipp
34. Bente K. Olstad Hansen 185 klipp
34. Jan Erland Hansen 185 klipp
34. Ken Bugge 185 klipp
34. Heidi Elgesem 185 klipp
34. Cathrine Bugge 185 klipp
39. Finn Bjørnå 183 klipp
40. Trine Breirem 178 klipp
41. Helle Rangnes 177 klipp
42. Corine Dahl 168 klipp
42. Lars Sølversen 168 klipp
42. Hilde Frønæs 168 klipp
42. Reidun Fossen 168 klipp
42. Bengt Michelsen 168 klipp
47. Frode Robertsen 167 klipp
48. Signe Schulstock 166 klipp
49. Kristian Sætre 163 klipp
50. Kjell Sletsjøe 159 klipp
50. arild andreassen 159 klipp
52. David Bye 155 klipp
53. Anne Linmarker 154 klipp
54. Kristin Manvik 153 klipp
54. Knut Erik Arnesen 153 klipp
56. Anne Gro Tinnseth 151 klipp
57. Else-Gro Andersen 149 klipp
58. Einar Sorknes 147 klipp
59. Lill Dürbeck 145 klipp
60. Ellen Støkken Gulliksen 144 klipp
60. Gullik Gulliksen 144 klipp
62. Terje Molberg 143 klipp
63. Torstein Reiersen 141 klipp
64. Toril Grave 133 klipp
65. Kjeld E.Larsen 132 klipp
66. Preben H Fagerli 130 klipp
67. Anne Eikedalen 128 klipp
67. Kåre Eikedalen 128 klipp
69. Elling Aakre 126 klipp
70. Anette Kjærås Firing 125 klipp
71. Team Nordskogen 123 klipp
71. Fredrik Jensen 123 klipp
73. Anne-Mette Larsen 122 klipp
74. Team Finsrud Lysne . 120 klipp
74. Knut håvar Mathisen 120 klipp
74. Turid Mathisen 120 klipp
74. ingrid kokvold 120 klipp
74. Lars Korsen 120 klipp
79. Thor-Otto Thuresson 118 klipp
79. Thomas Krogh Abrahamsen 118 klipp
79. Tove Mathisen 118 klipp
79. Arne Mathisen 118 klipp
79. Monika Andersson 118 klipp
79. Ann-Mari Sørhus 118 klipp
79. Tormod Sørhus 118 klipp
79. Trine Tofteberg 118 klipp
87. Per Røkaas 117 klipp
88. Elisabeth Windvik 116 klipp
89. Lene Loftesnes 113 klipp
89. Hilde og Magne Løvvold 113 klipp
89. Trond Lønmo 113 klipp
89. Lars Loftesnes Kaupang 113 klipp
89. Silje Loftesnes Kaupang 113 klipp
94. Jan Michelsen 109 klipp
95. Trond Rødningsby 107 klipp
96. Roar Mathisen 105 klipp
96. Sindre Mathisen 105 klipp
98. Reidun Bjerkgården 104 klipp
98. Vidar Bjerkgården 104 klipp
98. Jarle Nicolaysen 104 klipp