Ny her?

Registrer deg for å samle dine tur-o klipp, delta i vennskapelig konkurranse med venner og kjente og del turopplevelser med andre i vår turblogg.

Poengliste

1. Svein Magnar Hagen 250 poeng 58 klipp
1. Roald Johannessen 250 poeng 58 klipp
1. Kjell Olav Gjerde 250 poeng 58 klipp
1. Finn Jakobsen 250 poeng 58 klipp
1. Haldis Glendrange 250 poeng 58 klipp
1. Svein Staurland 250 poeng 58 klipp
1. Arvid Berentsen 250 poeng 58 klipp
1. Sveinung Rosenvinge 250 poeng 58 klipp
1. Sverre Vareberg 250 poeng 58 klipp
1. Hans-Olav Aarflot 250 poeng 58 klipp
1. Turid Nystrøm 250 poeng 58 klipp
1. Jean-Sébastien Dorne 250 poeng 58 klipp
1. Odd Rune Myrstad 250 poeng 58 klipp
1. Kathy Ann King Johannessen 250 poeng 58 klipp
1. Jørgen Nilsen 250 poeng 58 klipp
1. Astri Sandanger 250 poeng 58 klipp
1. Toril Hult Jakobsen 250 poeng 58 klipp
18. Stein Egil Aarsheim 240 poeng 53 klipp
18. Geir Sand 240 poeng 53 klipp
18. Margrete Todal 240 poeng 53 klipp
21. Ingvard Mæland 230 poeng 52 klipp
22. Lars Atle Andersen 230 poeng 48 klipp
23. Ellen Hagelsteen 225 poeng 54 klipp
24. Marie Rudi 225 poeng 47 klipp
25. Eirik Hope 210 poeng 47 klipp
26. Brynhild Fanuelsen 190 poeng 48 klipp
27. Jarleiv Horve 180 poeng 43 klipp
28. Eli Thorset Våge 173 poeng 41 klipp
29. Frode R Helgesen 170 poeng 36 klipp
30. Nils Cato Eide 160 poeng 31 klipp
31. Nina Christiansen 158 poeng 30 klipp
32. Solfrid Naustvik 155 poeng 38 klipp
32. Åse Berit Eikrem 155 poeng 38 klipp
34. Hans Christian Granly Falkenberg 150 poeng 37 klipp
35. Hege Bang 140 poeng 32 klipp
36. Gry Rosseid 130 poeng 27 klipp
37. Petter Frantzen 130 poeng 26 klipp
38. Bjørn Sandvik 126 poeng 32 klipp
39. Oddvar Spanne 120 poeng 22 klipp
40. Trygve Carlsen Kjørslevik 120 poeng 20 klipp
41. Arild Rønneberg 115 poeng 31 klipp
42. Åge Østbø 110 poeng 26 klipp
43. Egil Syre 105 poeng 19 klipp
44. Toril Granly Falkenberg 103 poeng 24 klipp
45. Alf Hovland 100 poeng 24 klipp
46. Birte Garvik 95 poeng 18 klipp
47. Kjetil Wirak 75 poeng 13 klipp
48. Ylva Fjukmoen Undheim 70 poeng 15 klipp
48. Anne siv Gjertsen 70 poeng 15 klipp
48. Johannes Fjukmoen Undheim 70 poeng 15 klipp
48. Marius Fjukmoen Undheim 70 poeng 15 klipp
48. Jan-Kenneth Polle 70 poeng 15 klipp
48. Anita Fjukmoen 70 poeng 15 klipp
48. Andreas Becht 70 poeng 15 klipp
55. Sophie Haseldonckx 66 poeng 13 klipp
56. Lise Isachsen 60 poeng 10 klipp
56. Tommy Christensen 60 poeng 10 klipp
58. Henrik Seglem Grydeland 40 poeng 10 klipp
59. Øystein Amundrud 30 poeng 6 klipp
59. Nina Wold 30 poeng 6 klipp
61. Magnus Hatlevold Weider 26 poeng 13 klipp
62. Tom Leveraas 25 poeng 4 klipp
63. Audun Bergsmyr 20 poeng 10 klipp
63. Carina Høie Østebø 20 poeng 10 klipp
63. Turid Bergsmyr 20 poeng 10 klipp
63. Camilla Hilstad 20 poeng 10 klipp
67. Marita Skorpe Falnes 10 poeng 5 klipp
67. Gunvor Kirkelund 10 poeng 5 klipp
67. Kristine Østensen 10 poeng 5 klipp
67. Arne Østensen 10 poeng 5 klipp
71. Else Helleberg 10 poeng 2 klipp